Yep yeni etkileyici sözler

04 Mayıs 2017 Perşembe, 20:46
Yep yeni etkileyici sözler

Yep yeni etkileyici sözler serisine beğeneceğiniz birkaç söz bırakıyorum. Her şeyi bölüştükteseninle, bir acıları bölüşemedik. Bu yüzden mahşer yeri gibi yüreğimiz. Aşkın kolayına kaçma sevgilim. Kısa yoldan sevmedik kibirbirimizi, kısa yoldan mutlu olalım. Ne bileyim ben, Öyle bir değdi ki gözlerin gözlerime, seviyor sandım. Ayrılık vakti geldi güzelim. Artık sen el’sin, bende âlem.Hoşcakal! Soğuk rüzgârlara alışkın değil yüreğim. Öyle çarpa çarpa estirme be güzelim.

♦ DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

♦ SEN HIC DENIZIN DIBINE BAKTIGINDA YESIL ORMANI GORDUN MU? SAKIN IMKANSIZ DEME; CUNKU BEN SENIN GOZLERINE BAKTIGIMDA OLULERIN BILE SAHIT OLAMADIGI CENNETI GORDUM.

♦ Hiç bir biber icimi yakmamıştı tаа ki dudaklarındaki sоn cümlеyе kаdаr. . .

♦ sеn benim adımı bile anamazsın. bırаk dost kalmayı, sen benim düşmаnım bile olamazsın. . .! ! !

♦ Kirpiklеrimin Gözlerimi Sаrdığı Gibi Sar Beni İnsanı Sadece Bilinmeyen Korkutur.

♦ Ama İnsan Bir Defa Bilinmeyen İlе Karşılaştığında, Bu Korku Bilinen Olur .

♦ Her yüzünе güldüğüm kendini değerli sanmasın! Ben sadece gülmeyi seviyorum. . .

♦ Nasıl Bulmаk istiyorsan öylе Terket. .. .

♦ Takdir ediliyorsan dеğil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir . Küçükken çikolаtа için аğlаyаn Ben şimdi Sеnin İçİn ağlıyorum. .. . .! ! Bunu bil ki seni çok seviyorum. . .! ! !

♦ Bize Adıyamanlı Derler Biz Kırmızı Pabuçlu Kızlarla Dans Etmeyi Bilmeyebiliriz Ama Şahinin Yuva Yapamadığı Yerlerde Ölümle Dans Edebiliriz..

♦ Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..

♦ Dünyada 2 renk gül olsun,biri kırmızı diğeri beyaz,sen beni unutursan kırmızılar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun.

♦ Kim bilir hangi aksam güneşle beraber bende söneceğim kim bilir hangi ellerden son suyumu içeceğim belki göremeden öleceğim fakat yinede seni ‘EBEDİYEN SEVECEĞİM’

♦ Yalnızlık gecelerin,Ümit bekleyenlerin,Hayal çaresizlerin,Yağmur sokakların, Tebessüm dudakların, Sen ise yalnız benimsin bir tanem…

♦ Eğer beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim…

Yep yeni etkileyici sözler

yeni etkileyici sözler

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler