sevgiliye yazılacak en güzel günaydin mesajı

21 Mayıs 2017 Pazar, 12:05
sevgiliye yazılacak en güzel günaydin mesajı

Yeni bir güne sevdiklerimizden gelen mesajlarla başlamak gibisi yoktur. Güne daha iyi hissederek ve motive olmuş bir şekilde başlama sebebimizdir günaydın mesajları. Annemizden, babamızdan, eşimizden ya da dostumuzdan kimden gelmiş olursa olsun, sevgi bağı ile bağlı olduğumuz birinden gelen bir mesaj hem sabahımızın, hem de günümüzün daha aydın olmasını sağlar.

♦ Başımı yastığa koyduğumda tek dileğim oluyor seni görmek rüyamda ve bu gecenin sabahında da seni gördüm rüyamda, günaydınlar olsun sana biricik sevgilim.

♦ Sensiz doğsada güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsakta, şimdi yanında olamasamda, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

♦ Ellerimiz uzak olsada birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasamda güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

♦ Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın..

♦ Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

♦ günaydın Sevgilm Günyadın askım ben seni hep sabah severdim sen gittikten sonra sevemedim çünkü sen gittin sabahım gitti bitti kül olup bitti günaydın

♦ Güneşe inat seninle sbhlycğım, güneş kısknsın seninle ısıncğım, ystıklr ğlsın göğsünde ytcğım. Yemin ederim bir tek sn bğlı klcğım! Günydın aşkım.

♦ Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünki sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın herşeyimmm..

♦ Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın AşkImMMmMMm

♦ Bugün sana sabah kahvaltısı gönderiyorum umut dolu bir omlet, 2 dilim öpücük, haşlanmış sevgi ve hasret çayı demledim kaç şekerli olsun?

♦ günaydın mesajıHer Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Birtanem benim.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler