Seni seviyorum aşkım mesajları 2017

05 Mayıs 2017 Cuma, 14:57
Seni seviyorum aşkım mesajları 2017

Eğer bir sevgiliniz varsa ona seni seviyorum demenin pek çok yolu vardır. Yüz yüze söylemenin dışında mesaj yazarak da sevdiğinizi en iyi şekilde anlatabilirsiniz. Seni seviyorum aşkım mesajları 2017 yılında yine sevdiğinize sevginizi anlatmanızın en güzel yolunu gösteriyor. Sevgilinize söyleyeceğiniz en güzel ve yeni aşk mesajları için doğru adrestesiniz. Bizler en güzel yeni sözler ailesi olarak sizlere  Seni seviyorum aşkım mesajları 2017 sunuyoruz.

♦ Gülüş bir yanaşımdır bir öbür kişiye; birden iki kişiyi döndürür bir kişiye. Anılarından kale yapıp sığınsa bile, yetmez yalnız başına bir ömür bir kişiye.

♦ Ölme diyorsan; gitme kal öyleyse, sarıl sımsıkı, tenim ol, beni bırakma. Baksana; parmak uçlarım ateş, lavlar fışkırıyor göz bebeklerimden. Hadi gel, tut ellerimi, benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu, benimle uyan. Birlikte varalım on üçüncü aylara…

♦ Ben seni seviyorum, gizlice. El pençe duruyorum, yüzüne bakıyorum, söylemeden tek hece.

♦ Sensin gökten gelen oklara hedef; oyası ateşle işlenen gergef. Çekme üç beş günlük dünyaya esef! Dayan kalbim üç beş nefes kadarcık! Seni seviyorum aşkım.

♦ Sana ne demeliyim bilmiyorum güneşim desem güneş batıyor, hayatım desem hayat kısa, gülüm desem oda soluyor, sana canım demeliyim çünkü bu can seninle yaşıyor.

♦ Attığım her adım benden uzakta; bastığım her yerde yokmuşum meger! Çırpınırken ben denilen tuzakta; ben sana saplanan okmuşum meğer!

♦ Yanağına düşen kar tanesi eriyip, dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinligi biriyle paylaşmak istediğinde, yüzünü rüzgara dön, ORADAYIM…

♦ Sevmek olağanüstü, aşk basittir. Sevmenin taklidi olmaz; aşkin sahtesi vardır…

♦ Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır, ama dikenlerin hesabınıi gülden soramazsın…

♦ Yine sensiz bir gün başlıyor yüreğimde. Yine uykusuz girdim bugüne, isyan ederim sensiz geçen günlerime, ne olur mahkum etme beni sensizliğe…

♦ Seni severken ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum.

♦ O kadar uzakta değilsin bana sadece ellerimiz uzak kaldı gurbetin ortasında, sen ne olursa olsun benimsin benim gelinimsin bebeğim seviyorum seni helalim.

♦ Seni seviyorum! Bitanem, hayatım, her şeyim. İyi ki varsın ve iyi ki yanımdasın seni çok seviyorum.

♦ Seni tahmin değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum gülüm.

♦ Sen yıldızlar gibi parlak ol geleceğimde sen ay gibi yıldızlara eşlik et her gününde, sen benim ayım yıldızım ol sen sadece benim dünyama güneş gibi doğ aşkım seviyorum seni.

Seni seviyorum aşkım mesajları 2017

Seni seviyorum aşkım mesajları 2017

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler