Özür Mesajları 2017

19 Mayıs 2017 Cuma, 11:48
Özür Mesajları 2017

ÖZÜR MESAJLARI ; Özür dilemek bazı insanlar için çok zor hatta imkânsızdır. Çoğu insan duygularını ifade etmekte zorlanır. Hele birde karşımızdaki insan kırgınsa bizimle konuşmuyorsa o zaman çok daha zordur. Böyle bir durumda özür mesajları bizim için kurtarıcı olacaktır.

♦ Güzel hayatımı kışa çevirme sözlerinle ne olur affettim de hadi gel de, bırakıp gitme beni soğuk buz tutmuş hayatımla baş başa bırakma beni sensiz bırakma beni geleceksiz.

♦ Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor. Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim. Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim. Özürlerimi kabul et!

♦ Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla…

♦ Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.

♦ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye…

♦ Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı? Beni affet özür dilerim… Gözlerinden okunuyor bana kırgın olduğun… Özür dilerim aşkım.

♦ Lütfen daha fazla uzatmayalım. Aşkımız bu engelleri aşacak güçte. Beni affet bir tanem. Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için.

♦ O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum. Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum… Lütfen affet beni.

♦ Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin. Seni çok seviyorum her şeyden önce bunu bilmelisin!

♦ Benim için çok anlamlısın öyle ki senin bendeki yerin bu satırları yazmama sebep oluyor. Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Kalbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekleyemem. Ama tekrar düşünmen için kendine fırsat vermeni istiyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

♦ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için… Özür dilerim seni orda beklettiğim için… Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

♦ Dünden kalan acı ve izleri telafi edeceğime ve senin için daha iyi olabilmek için çok çalışacağıma söz veriyorum. Bundan sonra sevgiyle ve saygı içinde davranacağıma söz veriyorum.

♦ Beni affet, yaşadığımız bu kötü duruma rağmen beni sevmeye devam et. Hâlâ beni sevdiğini biliyorum, ama ne kadar kaba olduğumu düşündüğümde korkuyorum çünkü bundan dolayı beni sevmeyi bırakmanı istemiyorum.

♦ Biliyorsun ilişkimiz hala yeni sayılır … Bir yıl oldu ama yine de birbirimizde karşı yeni hassasiyetler ve yeni güvensizlikler ortaya çıkıyor ve ikimiz de bazı konularda inatçıyız. Birlikte olduğumuzu ve birbirimizi desteklememiz gerektiğini hatırlayalım.

♦ Seni dünyadaki her şeyden çok seviyorum Sizi kendi bencilliklerimden, gururumdan ve güvensizliklerimden çok seviyorum.

♦ Bütün gece boyunca seni ne kadar çok sevdiğimi ve kavgamzdan dolayı pişman olduğumu yazabilirim. Yarın akşam seni görmek ve sana sımsıkı sarılmak için sabırsızlanıyorum tatlım. Ben seninim.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler