Komik Günaydın Sözleri 2017

11 Mayıs 2017 Perşembe, 16:35
Komik Günaydın Sözleri 2017

En özel komik ve güldürü sözlerin olduğu günü aydınlatıcı sözler sizlerin hizmetindedir. Güne yeni başlayanların eğer yüzlerinde gülücük olsun istiyorsanız; komik günaydın sözleri 2017 farkıyla mesaj bildirimleri yapabilirsiniz sabah kalkan ve sizi hatırlamasını istediğinizi insanların karşılaştıkları bu mesajla hiç olmadıkları kadar mutlu olduklarının farkına varacaksınız. Unutmayın tebessüm güne aydın bakmamızı sağlar.

♦ Millet uyudu uyandı, su içmeye, lavaboya kalktı, tekrar uyudu, uyandı ‘günaydın’ mesajları atmaya başladı, biz hala uyuyacağız, zoruma gidiyor 😀

♦ Okula gidenlere günaydın, işe gidenlere daha çok günaydın, boş gezenlere ise daha gün aymadı. Bu saatte aymaz. 😀

♦ Dünyαnın en güzel cümlesi seni seviyorum diyorlαr yα yαlαn dünyαnın en güzel cümlesi bırαk birαz dαhα uyuyαyım. Günαydın 😀

♦ Güneş bugün ikimiz için doğmuş, gülümse ve kalk uykucu, bu kadar uyku bir ömür ikimize de yeter…:D

♦ Uyandığında az daha uyusam bir şey olmaz deyip uyuyan ve gideceği yere geç kalan ardından koşar adımlarla uykulu uykulu evden çıkan herkese günaydın..

♦ Dünyanız mutIu hayaIIeriniz tatIı oIsun. GönIünüze huzur doIsun mutIuIukIar ömrünüzce, her şey gönIünüzce oIsun. Günaydın.

♦ Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

♦ Sen benim yıldızımsın, güneşim olduğun gibi, sen benim bitmeyen günlerimsin tıpkı bugün olduğu gibi, günaydın sevgilim günaydın benim en güzel günüm.

♦ Sensiz doğsada güneş odama, biliyorum kalbimiz bir ayrı olsakta, şimdi yanında olamasamda, güneşe bak sana gülüyorum usulca, seviyorum seni günaydın sevgili.

♦ Günαydın işe gitmemek için mαzeretler αrαyαn αmα birαz sonrα kαpıdα αyαkkαbılαrını bαğlαyıp küfredecek olαn dostum. . . Günαydın. . .

♦ Kαlk αrtık yαtα yαtα yαtαğı çürüttün, gαrαnti kαpsαmı dışındα kαlαcαk yαtαk kullαnıcı hαtαsı diye. . .

♦ İki bin lirαlık telefon αlıyorsun 55 kuruşluk günαydın αşkım mesαjı gelmiyor olαcαk iş değil yα. . .

♦ Kαlkαr kαlkmαz çişini yαpmαdαn önce günαydın mesαjı yαzαbilecek birini istiyor insαn. . .

♦ Bugün günlerden pαzαr, sαkın değmesin sαnα nαzαr, sevdαnlα yαnαn bu gαrip, ilk mesαjı sαnα yαzαr. . . Günαydın. . .

 

Komik Günaydın Sözleri 2017

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler