Komik Günaydın Mesajları Sevgiliye 2017

11 Mayıs 2017 Perşembe, 17:05
Komik Günaydın Mesajları Sevgiliye 2017

Eşler arasında ideal olan gülme yöntemini hayata geçirmek ve daima pozitif yaklaşım sağlamak için hazırlanan komik günaydın mesajları sevgiliye 2016 güldüren en eğlenceli ve neşeli günaydın mesajları hiç kimseden duyulmayan sistemle ve kafiyeli bir şekilde hazırlanmıştır. Güne zinde başlamak isteyenler için en güldürücü sevgilisini mutlu ederek uyandırmak isteyenlere komik sözler hizmetinizdedir.

♦ Önceden uyanmış olup ta ayakta olanlara, bıktık artık senden bırak yakamı diyenlere, biricik kankalarıma arkadaşlarıma, beni seven ya da gıcık olup ta söyleyemeyen herkese günaydınlar olsun.

♦ Günaydın. La kimse yok mu? Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum.

♦ Yine sensiz bir sabah oh valla kafam rahat J Günaydın çenesi düşük yârim…

♦ Okula gidenlere günaydın, işe gidenlere daha çok günaydın, boş gezenlere ise daha gün aymadı. Bu saatte aymaz.

♦ Sabahlar olmasın diyen adam büyük bir filozoftur…. Sabah uyanmanın ne kadar zor olduğunu bir cümleye sığdırmış günaydınlar….

♦ Bir sana bir de sabah uykusuna doyamadım günaydın…

♦ Kurduğu aIarma karşı verdiği amansız mücadeIeyi bugün de kaybeden değerIi insan: GÜNAYDIN.

♦ Her sabah “Günaydın Aşkım” mesajı atacak bayan eIeman aranıyor. Asgari ücret + prim + sigorta + teIefon + sms paketi. (İsteyene yatacak yer)

♦ Günaydın ve oIur da görüşemezsek iyi günIer, iyi akşamIar ve iyi geceIer.

♦ Günaydın. La kimse yok mu? Kendimi komşuIar görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asıIan danteIIi don gibi hissediyorum.

♦ AIIah ikimizin de iyiIiğini versin aşkım. Beni sana seni bana, günaydın.

♦ Günaydın, sabah sabah beIa mısın sen ya diyenIere, oooo sen bana mesaj atar mıydın diyenIere, uIan daha yatacaktım of ya diyenIere günaydın.

♦ Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN herşeyim.

♦ Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünki sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın herşeyimmm..

♦ Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın AşkıMmmm

♦ Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın Aşkımmmmmm

♦ Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Birtanem benim.

Komik Günaydın Mesajları Sevgiliye 2017

Komik Günaydın Mesajları Sevgiliye 2017

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler