Komik günaydın mesajları arkadaşa 2017

20 Mayıs 2017 Cumartesi, 09:57
Komik günaydın mesajları arkadaşa 2017

  KOMİK GÜNAYDIN MESAJLARI

Hayatımız oldukça monoton ve sıradan geçiyor. İş ve okul hayatı aynı seyirde ilerlerken bizler kendi çabamızla ve yaratıcı kişiliğimizle bir şeyler yapmazsak hayat sıkıcı hale gelebilir. Yaşantımızın en değerli parçası olan arkadaşlarımıza selamlaşmayı bile eğlenceli hale getirebilir, günümüzün güzel geçmesini sağlayabiliriz. Sıradan ve alışılagelmiş sözler yerine komik günaydın mesajları arkadaşa 2016 linkini tıklayarak, hem arkadaşlarımız hem de kendimiz için güne eğlenceli bir giriş yapabiliriz.

♦ Bana günaydın dedin mi? Hayır.. o zaman bugün ters gidecek işlerin sebebini aramana gerek yok. Öğren artık bunları öğren…

♦ Sewmek çay sevilmek şeker bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer, günaydın gariban dostum

♦ Sıradaki günaydın, günaydın mesajı alamayanlara; Günaydın. Ne o köskös mesaj bekliyosun. Gelmeyecek o mesaj kalk hadi kalk 🙂

♦ Her sabah “Günaydın Aşkım” mesajı atacak bayan eIeman aranıyor. Asgari ücret + prim + sigorta + teIefon + sms paketi. (İsteyene yatacak yer)

♦ Günaydın ve oIur da görüşemezsek iyi günIer, iyi akşamIar ve iyi geceIer.

♦ Günaydın. La kimse yok mu? Kendimi komşuIar görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asıIan danteIIi don gibi hissediyorum.

♦ AIIah ikimizin de iyiIiğini versin aşkım. Beni sana seni bana, günaydın.

♦ Günaydın, sabah sabah beIa mısın sen ya diyenIere, oooo sen bana mesaj atar mıydın diyenIere, uIan daha yatacaktım of ya diyenIere günaydın.

♦ Atanamayan öğretmeni biliyoruz da Dedeme ne diycez Yıllardır hac çıkmıyor Adam atanamayan mümin oldu Günaydın

♦ Şeytan diyor git Suriyeli ol kendini maaşa bağlat. Sabahın köründe işe de gitmem. Fakirlikten bunları düşünür oldum. Günaydın herkese

♦ Çok zengin oῘunca bende kahvaῘtıya inicem diyeceğim günü özῘemῘe anan ama şuan ev tek katῘı oῘduğu için kahvaῘtıya düz yürüyorum…Benim gibi düşünen dostuma günaydın.

♦ Dünyanın en güzel cümlesi, “seni seviyorum” diyorlar ya; Yalan… Dünyanın en güzel cümlesi; “elleme uyusun”. Günaydın

♦ Bugün de normal birisi olarak uyanmadım, hep aynı değişen birşey yok. Günaydın, görüşemezsek tünaydın, iyi günler o zaman :)))

♦ Çok üşüdüğünde, kendini yanlız hissettiğinde, beklerim, Senden ricam buz tumadan gelirsen iyi olur.
Buyur gel senin sevginle dolu, sıcak bir kalbim var.Seninle yeniden , yeniden başlamak, hecanlan landım yo ye, anladın mı? Ben şey diyorum seni bekliyorum…

♦ Güzel bir uyku çekmemi sağlayan, annemin biricik elleri ile yapmış olduğu yastık, yorgan ve döşeğe gece boyu desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

♦ Millet uyudu uyandı, su içmeye, lavaboya kalktı, tekrar uyudu, uyandı ‘günaydın’ mesajları atmaya başladı, biz hala uyuyacağız, zoruma gidiyor.

Komik günaydın mesajları arkadaşa 2017

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler