Kızların hoşuna giden ve etkileyen sözler

30 Nisan 2017 Pazar, 16:25
Kızların hoşuna giden ve etkileyen sözler

Hoşunuza giden bir kız mı var? onu nasıl etkileceğinizi ve kendinize aşık edeceğinizi bilmiyorsanız; biz sizler için kızların hoşuna giden sözleri ekledik.

1- Çok güzel bir gülüşün var

2- Seni arkadaşlarımla tanıştırmak istiyorum (Onunla ciddi bir şeyler düşündüğünüzü belli etmiş olursunuz.)

3- Seninle olmayı seviyorum

4- Saçların çok güzel olmuş

5- Çok seksi bacakların var

6- (Alışverişteyken) Karar veremiyorsan üçünü de alalım

7- Çok iyi araba kullanıyorsun

8- Bana yardım eder misin?

9- Bu akşam dışarıda yiyelim

10- Hadi sinemaya gidelim

11- Doğum günün için arkadaşlarınla bir parti verebilirsin istersen

12- Hafta sonu ne yapıyoruz?

13- Bugün harika görünüyorsun

14- Seni görmek için sabırsızlanıyorum

15- Seni özledim

16- Seni seviyorum

17- Sensiz bir hayat düşünemiyorum.

KIZLAR NELERDEN HOŞLANIR?

Kızların hoşlandığı şeyler standarttır. Yani değişmez. Bunların ne olduklarını mutlaka bilmelisiniz. Peki nedir bunlar?

“Müzik dinlemek, sinemaya gitmek, cafe’ler, makyaj ve dedikodu yapmak.”

Tabii ki kızlar bahsettiğimiz bu şeylerden sanat olanlarıyla gerçekte kesinlikle ilgilenmezler. Diğerleriyse onlar için neredeyse hayat biçimidir. Yapmamız gereken şeylerden biri de, kızların hoşlandıkları müzik türleri hakkında az da olsa bilgi sahibi olmaktır. Bu ne işinize yarayacak? Kızı tavlamanın en kolay yolu kızla ileri derecede muhabbet kurmaktır. Bu muhabbetlerin ilk kurulum aşaması ise müzik geyiği ile olur. Kızlar hiçbir zaman göründükleri gibi değildir. Kız tavlamak istiyorsak her zaman uydurmaya hazır olmalıyız.

KIZLARIN GENEL PSİKOLOJİSİ.

Bir kere şunu kesinlikle ama kesinlikle aklınızdan çıkarmayın: Kızlar her zaman dokunsan ağlayacak gibi yaşar. Yani sürekli büyük bir sorunları vardır; ya aileleri onları anlayamıyordur, ya güzel değillerdir, ya abileri sürekli onları baskı altında tutuyordur ya da sırf sorunlu görünmek için bir sorunu varmış rolü yapıyordur. Peki burada biz ne yapıyoruz? Tabi ki biraz psikologluk oynuyoruz. Biraz sonra NASIL KARİZMA YAPILIR? bölümünde de inceleyeceğimiz üzere, siz zaten kıza karizma yapmak için, psikoloji ve felsefeyle ilgilendiğinizi kıza mutlaka söyleyeceksiniz. Bu ilk adım. Sonra da gidip kızı teselli eden centilmen dost rolüne yatacaksınız. Ama centilmen olmanız bu durumda pek işe yaramaz, o yüzden kızın karşısında zihin okuyan bir tip gibi görünmeniz lazım. Yani, kıza sürekli “senin beynini okuyorum” rolü yapacaksınız. Kızlar çoğunuzun sandığı gibi yakışıklılığa değil, karizmaya önem verir. Yani çok karizmatik bir erkeğin kız tavlama şansı, çok yakışıklı bir erkekten yüz kat daha fazladır. Peki nasıl karizma yapılır?

NASIL KARİZMA YAPILIR?

Yıllardır yaptığımız araştırmalar, bazı davranış kalıplarının kızlar üzerinde diğerlerinden çok daha fazla karizmatik bir etki bıraktığını göstermiştir. Kız milletinin en sevdiği şey; karşısındaki erkeğin her zaman kendisiyle aynı şekilde düşünüyor olmasıdır. Yani, kızın suyuna gitmezsen kızı asla tavlayamazsın. Kızlar entellektüel erkeklere diğerlerinden daha fazla önem verirler. Yani bu kızları tavlamak için en güzel yol; daha öncede belirttiğimiz gibi uydurmaktır. Mesela kızların en zayıf noktalarından biri de psikoloji ve felsefedir. Tavlamak istediğiniz kızla muhabbet ederken eninde sonunda bu kız size “nelerden hoşlanırsın?” diye bir soru soracaktır. Hiç tereddüt etmeden “Kitap okurum, müzik dinlerim, sinemaya giderim, gezerim” diye cevap verin. Göreceksiniz kız o andan itibaren sizinle daha fazla ilgilenmeye başlayacak. Bu kızlar meraklı olduklarından hemen “ne tarz kitaplar okuyorsun?” diye soracaktır. Hemen, “artık roman okumadığınızı, uzun süredir psikoloji ve felsefeyle ilgilendiğinizi ve sadece bu konuda kitaplar okuduğunuzu” üstüne basa basa söyleyin. Tabii ki bunları aslında hiç okumayacaksınız. Ama bu kızların okudukları en son kitap genellikle Cin Ali’dir. Ya da en iyi ihtimalle salak ötesi aşk romanları okurlar. Peki siz bu durumda ne yapacaksınız? Tabi ki ikinci kuralımızı uygulayacaksınız. Yani uydurabildiğiniz kadar uyduracaksınız. Kızlar başta da söylediğimiz gibi psikoloji ve felsefe lafını duyar duymaz size çok fazla önem vermeye başlarlar. Ama bu ilgiyi yüze katlayacak bir yöntem daha vardır. Bazı terimler kızlar üzerinde tahmin edebileceğinizden daha fazla etki bırakır. Bunları da açıklıyorum; Söze şöyle başlayın: “Diyalektik materyalizmin tarihsel gelişim sürecinde birçok realistik ve skolastik yaklaşımla karşılaşılmıştır ve bu yaklaşımların avantgart kültür döngüsü içerisinde bir çok pozitivistik akım doğmuştur.”

Bunları duyan kızın eve gidince sizi düşünmekten başka hiçbir çaresi yoktur. Aslında yukarıdaki cümle hiçbir anlam içermez ama içinde olabileceği kadar çok terim vardır. Buradan da şunu anlıyoruz ki, kızlar terimsel ve anlaşılmaz konuşan erkekleri karizmatik bulurlar. Uydurabildiğiniz kadar uydurun. Kesinlikle anlayamazlar. Bu yöntem onlarca kızın üzerinde denenmiş ve hepsinde de olumlu sonuç alınmıştır. Ayrıca kız bunları duyunca “evet haklısın, ben de çok severim psikolojiyi, hep psikoloji okurum gibi bir tavırla karşılılık verir. Tabi ki kız uyduruyordur. Bunu yapan kız artık sizin demektir. Çünkü kızlar bunu sadece karşısında ezilmek istemedikleri erkeklere yaparlar. Sakın kıza “hangi yazarları okursun” gibi bir soru sormayın, kızı kaybedersiniz. Ama yine ikinci kuralımızı uygulayarak kıza hangi yazarların hangi kitaplarını okuduğunuzdan bahsedin. Mesela ben 30’dan fazla kızı aslında bir yönetmen olan Arthur Gordon’un 10’dan fazla psikoloji kitabını okuduğuma inandırdım. Diyoruz ya; bu kızlar, bu saatten sonra söyleyeceğiniz her şeye inanırlar. Hiçbiri de çıkıp “nasıl olur ya, Arthur Gordon yönetmen bir kere” demedi. Ama diyelim ki sizin tavlamaya çalıştığınız kız bunu söyledi, o zaman da kural ikiyi aklımızdan çıkarmayarak “aaa, hadi yaaa! Kesin isim benzerliğidir. Ben şahsen okudum o kadar kitabını, inanmıyorsan yarın sana bütün kitaplarını getireyim” gibi bir tavra girin. Kız buna inanacaktır. Tabii ki ertesi gün kıza kitap filan götürmeyeceksin. Kızın “hani bana kitap getiriyordun?” şeklinde bir soru sorması ihtimali çok çok düşüktür ama sorarsa “ya sorma, dün gece sabaha kadar bir kitabı bitirdim aklımda o vardı sadece, yarın getiririm” deyin. Bu hem kızın size bağlanmasını, hem de kızın gözündeki karizmanızın feci şekilde artmasını sağlar.

Kızla zaten yavaştan muhabbete başladınız, artık gerisi siz istemeseniz de gelir. Kız size “ne tür müzikler dinlersin?” diye sorduğunda sakın kesin bir tarz belirtmeyin. Kulağa hoş gelen her şeyi dinlediğinizi, ama slow müzikleri tercih ettiğinizi belirtin. Kızın gözünde daha da fazla büyüyeceksiniz.

Kızların en çok ilgilendikleri bir diğer konu ise “güzellik” tir. En çirkin kız bile kendini Dünya güzeli sanır. Size düşen görev, kızın bu egosunu tatmin etmesini sağlamaktır. Sürekli kıza ne kadar güzel olduğunu ima edin. Ama sakın fazla abartmayın. Yağcılık yaptığınızı düşünüp sizden uzaklaşırlar.

Kızla daima yakın olabilmek için, daima kızın hoşlanacağı konular hakkında sallama kapasitesine sahip olmanız gerekir. Kızın yanında konuşacak bir şey bulamazsanız, kız sıkılır ve tavlamak gitgide daha zor hale gelir. Bu durumda başvurulabilecek en iyi kaynak “Bizim bir arkadaş var…” diye başlayan atmasyonlardır. Bu konu başlığından istediğiniz kadar sallayabilirsiniz. Evet, kız “hadi bee, olamaz öyle şey, git belge getir!” demez, ama fazla abartırsanız içten içe sizin iflah olmaz bir palavracı oluğunuzu düşünür ve size çok feci şekilde kıl olur. Yüzünüze bakıp size gülümsemesi kızın size kıl kapmadığını göstermez. Burada dikkat edilecek tek nokta, kızın anlamadığı konularda atıp tutmaktır. Ama tutup kıza, arkadaşınızın arabasının motor yağını değiştirirken, şanzımanda oluşan bir sorunu gidermeye çalışırken başınıza gelen komik bir olayı anlatan bir senaryo uydurursanız kız sizden tiksinir. Ama mesela arkadaşınızın başından geçtiğini uydurduğunuz komik bir olaydan bahsedebilirsiniz, ama tabi ki bunu bir erkek arkadaşınıza anlatır gibi ayılık yaparak anlatırsanız kızın gözünde tamamen bitersiniz. Kıza bir şeyler anlatırken kesinlikle küfür etmeyin, biliyorum bu sizin için çok zor ama sabredin biraz:) Bu konuya ileride tekrar değineceğiz, ama sizin yine de aklınızda bulunsun: Karşınızdaki ne kadar samimi olursanız olun neticede bir kız ve bu kızla kesinlikle normal erkek arkadaşlarınızla konuştuğunuz gibi konuşamazsınız.

Bunların yanı sıra ne yapıp edip bir gitar alın ya da bulun. Çok da pahalı olamayan bu alet kızın kalbini fethetmek için birebirdir. Her kız bu tuzağa düşer. Gitarı aldıktan sonra en az 3-4 şarkıyı yarım yamalak da olsa öğrenip çalın. Kız sizi bunları çalarken gördüğünde size kelimenin tam manasıyla çarpılır. Kız derhal sizden bir şarkı çalmanızı isteyecektir. Ama siz bu dört şarkıdan başka şarkı bilmiyorsunuz ki! Bu durumda da her zaman yaptığınız gibi sallama yolunuz sonuna kadar açık. Kız böyle bir şey derse hemen “ben aslında elektro gitar çalıyorum ve bilmem böyle şarkıları” deyin. Kızın karşısında rezil olmak şöyle dursun, kızın gözünde karizmanız iki kat artar.

Kızların zayıf noktalarından bir diğeri ise “kıskançlık” tır. Bunlar en yakın arkadaşlarını bile kıskanırlar. Bu egolarıyla oynayıp kızı elde etmenin duruma göre değişen 2 yolu vardır.

Birincisi; kıza yavşamak ve kızın gözüne girmek için kıskandığını bildiğiniz kişiler hakkında atıp tutmak ve kıza “onunla aynı fikirleri paylaştığınızı kıza belirtmektir. Konuyu bir örnekle açıklayalım: Siz Ayşe’yi tavlamak için uğraşıyorsunuz, ama ortamda her haliyle Ayşe’den çok çok daha üstün bir kız daha var. O da Neşe. Sizde zaten Neşe’nin hiçbir koşulda sizle çıkmayacağını bildiğiniz için Ayşe’yi tavlama isteğindesiniz. Bu durumda Ayşe %1.000.000 ihtimalle Neşe’yi kıskanıyordur. Siz Ayşe’yle baş başayken hemen Neşe’yle ilgili bir muhabbet açın ve atıp tutun. Ayşe bu yalanları ciddiye alıp gaza gelecek ve Neşe’ye karşı duyduğu kıskançlığı “Zaten bende uyuz oluyorum” formatında size sunacaktır. Bu hareket kızı tavlamak için çok önemlidir. Kız gaza gelirse, kesin o kız sizindir.

Gelelim ikinci yola; Bu taktik, tüm uğraşmalarınız sonucu kızın size yüz vermemesi durumunda ve çok alçak dozda uygulanmalıdır. Dediğimiz gibi kızların ortamda mutlaka kıskandıkları başka bir kız vardır. Bu arada sizin yapmanız gereken, kız sizinle ilgilenmediği zaman, gidip onun feci şekilde kıl olduğu kıza asılmaktır. Bunu illaki kızın kendisinin görmesine gerek yok. Bunu ortamdaki başka bir kıza göstere göstere yaptığınız taktirde, sizin asıldığınızın gerçek kızın kulağına gitmesi an meselesidir. Bu taktik, sadece yeri ve dozu çok iyi ayarlandığı zaman işe yarar. Eğer acemiyseniz bu ikinciyi uygulamanız yarardan çok zarar getirebilir. O yüzden dozajı çok iyi ayarlayın. Dozu iyi ayarlandığında kız sizi öteki kıza kaptırmamak için gelip kendisi size asılacaktır. Anlattığımız diğer tüm taktikler gibi bu da tarafımızca test edilip onaylanmıştır. Fakat bu son anlattığımız gerçekten çok tehlikeli sonuçlar doğurabilir ve ekibimiz yiyeceğiniz tokat veya küfürlerden dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Kızın yanında sürekli romantik ve entellektüel bir centilmen rolü çizin. Bu; kızı tavlamanızı çok fazla derecede kolaylaştıracaktır.

Bir kere kıza her fırsatta çok romantik ve duygusal biri olduğunuzu ve hiçbir kızın sizi anlamadığını söyleyin. Bu, kıza “sizin onunla romantik bir ilişki yaşamak istediğiniz” bilinçaltı mesajını verir. Çünkü kızlar (kendileri sanki hiç değillermiş gibi) azgın erkeklerden nefret ederler. Dediğimiz yöntemleri uygularsanız kızla o kadar çok yatarsınız ki bir süre sonra kızla yatmaktan sıkılırsınız. Şimdi tabii ki bu size inandırıcı gelmiyor ama biraz sabredin göreceksiniz. İlk başlarda ilişkiyi sakın sex üzerine kurmayın, o zaman dediğimiz gibi sizin azgın biri olduğunuzu anlayıp sizi terk ederler ve böylece harcadığınız onca emek boşa gider. Ama beni dinleyip aşağıda daha da detaylı anlatacağım teknikleri uygularsanız kız öyle bir azar ki, sizin üzerinize atlar ve siz kızın altında kendinizi plastik erkek gibi hissedersiniz.

4 ALTIN KURAL

KURAL1: Siz gidip kızın yanına onla konuşmaya çalıştınız diye, kızın sizinle konuşacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz!

YAPILMASI GEREKENLER: Çaktırmadan bakın. Çaktırmadan bakmaktaki amaç; hedefin doğruluğunu teyit etmek içindir. Şöyle bir alıcı gözle bakın; doğru hedef mi seçmişsiniz, karar verin. Hedefi doğru seçtiğinizden eminseniz, çaktırarak bakmaya başlayabilirsiniz.

KURAL2: Yavaş yavaş yaklaşın.

YAPILMASI GEREKENLER: Üstünüze başınıza şişeler dolusu parfüm sıkın. Şöyle siyah ağırlıklı şeyler giyinin. Mesela koyu mavi ve bacaklarınızı külotlu çorap gibi sıkıca yapışmış bir kot pantolon, üstünüze de siyah bir tişört. Şimdi emin ve kararlı adımlarla yanına yaklaşın. Ama bakkala iki kiloluk ekonomik yoğurt almaya gidiyormuş edasıyla yanaşmayın hatuna. Yavaş yavaş ve gözlerinin içine bakarak. Aman dikkat! Siz yanına yaklaşırken hatun hafiften de olsa rahatsız olmamışsa, bu işte bir iş var demektir. Sonra uyarmadı demeyin!..

KURAL3: Etkileyici cümleler kurmaya çalışın, bu arada fazla da abartmayın.

YAPILMASI GEREKENLER: Konuşmaya başlamadan önce her an kafanıza gelebilecek çanta darbelerine hazır olmalısınız. Eee, o kadar da olacak! Neyse, sakın çakmağınız var mı, saatiniz var mı gibi son derece klişeleşmiş cümlelere tenezzül etmeyin. Bunların yerine “Eteğiniz ne kadar kısa, boyum beş santim daha kısa olsaydı külotunuzu bile görebilecektim, ha ha” diyerek başlayın. Eheuheuhue, aman haa. Sadece şakaydı. Mesela sıcak bir merhabayla girin söze. Hatun kısmı övgüye bayılır “Size daha önce ne kadar güzel olduğunuzu söyleyen olmuş muydu?” güzel bir soru cümlesi olabilir. Akabinde hatuna fırsat vermeden şu cümleyi kurun: “Durun… Yoksa bunu söyleyen yüzlerce insandan biri miyim ben?” Belki de karşı cins “Ulan ne salak adammış be, bir cümle kurma fırsatı bile vermedi bana!” diyecektir içinden. Ama siz devam edin. Belki de o da size “Abimin elli metre geriden beni takip ettiğini daha önce söyleyen olmuş muydu?” diyebilir. Bu durumda geçerli kural olan “erkekliğin %99’u kaçmaktır” işlemeye başlar. %1 nedir peki? Bunu ben bilmiyorum mesela! Ancak bu adımda da bazı sakıncalar var. Öncelikle sizin lafınızın üstüne sazan gibi atlarsa hatun, o zaman iyice şüphelenmeye başlamalısınız. Yok size küfür ettiyse, güzelliğine falan bakmadan siktiredin. Böyle hatunlardan yarar gelmez. İkisinin ortası olmalı.

KURAL4: Bilgi edinmeye bakın.

YAPILMASI GEREKENLER: Kız hakkında öğrenmeniz gereken hayati bilgileri mutlaka öğrenip bir kenara kaydetmeniz lazım. Bunlar sırasıyla;

Kızın sevgilisinin olup olmadığı: Bunu mutlaka bilmeniz lazım. Ve bunu öğrenmenin en emin yolu; gidip kıza “Sevgilin seni aldatıyor” demektir. Bu kız sevgilisi yoksa “Benim sevgilim yok ki”, sevgilisi varsa ” sen nerden biliyorsun?” diyecektir. Gördüğünüz gibi bariz söylüyor.

Soyadını zaten biliyorsunuz, ama kızın telefonunu öğrenmek için babasının yada annesinin adını öğrenmeniz lazım. Bunu yapmanın en kolay yolu kızı gaza getirip nüfus cüzdanına bakmaktır. Kız mesela 2000 doğumlu olsun, siz gidip bir şekilde sen kaçlısın diye sorun. Hemen 2000 diyecektir. Ama siz “Hadi ya, 2002 li gibi gösteriyorsun” şeklinde iddialaşın ve nüfus kağıdını görene kadar iddianızdan vazgeçmeyin. Hatta bunu size kanıtlaması halinde onu yemeğe götüreceğinizi söyleyip iyice gaz verin. Büyük ihtimal bir süre sonra nüfus cüzdanını görürsünüz. Bu iş için bir diğer yolsa bir şekilde kızla muhabbet ederken “Ahmet abiye ne diyeceksin?” diye bir soru yöneltin. Kızların hepsi salak olduğu kadar sazan da olduklarından hemen “Ahmet abi kim?” diye bir soru soracaktır. Siz de “babanın adı Ahmet değil miydi?” diye sorun. Dedik ya sazan olduğu için hemen “yoo, babamın adı Mustafa” diyecektir. Sadece “yoo” deyip bırakırsa hemen “Neydi babanın adı?” sorusunu sorun. Hiç kıllanmadan cevabı vereceklerdir. Siz de hemen 118’i arayıp telefonu alırsınız.

Kızın adresi: Kızın adresini bulmak biraz daha zordur. Eğer kızla aynı sınıftaysanız çok kolay bir yolu var. Aynı mahallede oturuyorsanız zaten evi şahsen biliyorsunuz. Neyse, eğer aynı sınıftaysanız, uygun bir beden dersine bir arkadaşınızla birlikte girmeyin. Kızlar soyunduktan sonra her şeylerini sınıfta yada soyunma odasında bırakırlar. Sınıfta bırakmışsa işiniz çantada keklik. Hemen diğer arkadaşınızı kapıya nöbetçi olarak koyun ve gidip kızın cüzdanını açın. Öğrenci belgesinin arka yüzünde kızın açık ev adresi yazar. Hemen onu başka bir kağıda yazın. Öğrenci belgesini aldığınız yere koyun ve hemen o gün adresi kontrol edin. Bakalım orada mı? Bu iş için kullanabileceğiniz bir diğer metot ise kızın gittiği servisten bir çocuğa rüşvet vermek suretiyle adresi öğrenmektir. Ama sizin tavlamak istediğiniz kız servisle gitmiyor olabilir. Hiç sorun değil, okuldan olmayan ve tavlamak istediğiniz kızın asla tanıyamayacağı bir arkadaşınızı bir gün okul çıkışına getirerek kızı gösterin ve ertesi gün bu arkadaşınız kızı çaktırmadan takip etsin. Artık kızın adresi de elinizde.

Kızın en sevdiği şarkıcı: Bunu öğrenmek çocuk oyuncağı. Ama sakın gidip kendisine direk sormayın. Mesela gidin kızla “şu şarkıcı şöyle, şu şarkıcı böyle, yok şuna da uyuz oluyorum” gibi ancak bir kızın hoşuna gidebilecek kadar salak bir muhabbet açın. Kız size burada bütün ipuçlarını verecektir.

Kızın en sevdiği çiçek: Bu genellikle kırmızı güldür. Fakat bazı salaklıkta sınır tanımayan kızlar orkide sevdiklerini iddia ederler. Bunlar emin olun ki hayatlarında hiç orkide görmemiş tiplerdir ve sırf artistlik olsun diye orkide derler. Neyse bunu öğrenmenin en kolay yolu kıza “kızlar en çok hangi çiçeği sever?” sorusunu sormaktır. Böyle gerizekalı bir soru sormak kesinlikle sizin karizmanızı sarsmaz, sarsacak olsa yazmam zaten, ve aynı zamanda bunu sormak size kızın en çok sevdiği çiçeği öğrenme fırsatını verecektir. Ola ki “orkide” derse şehirdeki bütün çiçekçileri gezip orkide arama aptallığına düşmeyin. Çünkü İstanbul’da gezmediğim çiçekçi bırakmadım. Kırmızı gül alırsınız. “Ne lan bu? Ben orkide severim” diyecek hali yok ya. :))

Kızın e-mail adresi: Adım başı İnternet Cafe’nin varolduğu günümüzde ülke salaklarının büyük bir kısmını oluşturan kızların bile birer e-mail adresi var. Bunu öğrenmenin en kolay yolu Outlook Express programını kullanmaktır. Eğer kızın kendi üzerine kayıtlı bir e-mail varsa kesin bulur. Evet biraz uzun sürer ama bulur. Ama kızın e-mail adresi olmayabilir. O yüzden önce kıza “e-mail’ın var mı?” sorusunu yöneltmekte fayda var. “Var” derse, “Adresi versene” rolüne girmenizde hiçbir sakınca yok. Kız zaten hemen verir adresi.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler