Kiralık Aşk 62. Bölüm Fragmanı/25 Kasım 2016/Star

Kiralık Aşk yeni bölümüyle 25 Kasım Cuma akşamı saat 20:00’da Star’da..

23 Kasım 2016 Çarşamba, 09:25
Kiralık Aşk 62. Bölüm Fragmanı/25 Kasım 2016/Star

Kendi halinde yaşayan Defne’nin birdenbire değişen hayatı ve aşkın komik halleri…
Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer’i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?
Kiralık Aşk 62. Bölüm Fragmanıyla 25 Kasım Cuma akşamı saat 20:00’da Star’da.. Kiralık Aşk Yeni Bölüm izle, Kiralık Aşk 62. Bölüm izle, Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragman, Kiralık Aşk Son Bölüm, Kiralık Aşk 62 Bölüm Fragman, Kiralık Aşk 62. Bölüm Fragmanı/25 Kasım 2016/Star

________________________________________________________________________________

Pamir, bütün bildiklerini anlatmak için Türkan’a gidiyor. Defne ise Ömer’in kapısına kadar gitti. Şimdi neler olacak?

Diğer yandan Sinan, Seda’ya söz verdiği için Ömer’i ikna etmesi lazım.Ömer’i kim ikna edebilir? Herkesin aklına tek bir isim geliyor; Defne… Peki Defne, Ömer’i ikna edebilecek mi?

KİRALIK AŞK YENİ BÖLÜM I. FRAGMANI İZLE

Lara rahatsızlanıyor. Seda’nın dünyası başına yıkılıyor. Kızına vakit ayıramadığını düşünen Seda’nın ani ayrılık kararı ile Sinan ne yapacağını şaşırıyor.

Ömer ve Defne birlikte bir ev partisi yapmaya karar veriyorlar. Birlikte market alışverişine çıkıp, dostlarını ağırlamak için yemek yapacaklar. Her şeyin çok güzel gittiği bu partide, Ömer’in başına kimsenin beklemediği bir şey geliyor.

KİRALIK AŞK YENİ BÖLÜM II. FRAGMANI İZLE

Yayın Günü: 25 Kasım Cuma
Yayın Saati: 20.00

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler