Kiralık Aşk 36. Bölüm Fragmanında Gallo Rüzgarı!

Kiralık Aşk yeni bölümüyle 4 Mart Cuma akşamı saat 20:00’da Star’da..

03 Mart 2016 Perşembe, 22:30
Kiralık Aşk 36. Bölüm Fragmanında Gallo Rüzgarı!

Kendi halinde yaşayan Defne’nin birdenbire değişen hayatı ve aşkın komik halleri…

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer’i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Kiralık Aşk yeni bölümüyle 4 Mart Cuma akşamı saat 20:00’da Star’da.. Kiralık Aşk Yeni Bölüm izle, Kiralık Aşk 36. Bölüm izle, Kiralık Aşk Yeni Bölüm Fragman, Kiralık Aşk Son Bölüm, Kiralık Aşk 36. Bölüm Fragman, Kiralık Aşk 36. Yeni Bölüm Fragmanı – 4 Mart
___________________________________________________________________________________________________________________

Defne’nin kafası çok karışık!

Hulusi’den köşkü alan Neriman planlarını uygulamaya başlar. Defneyi arayıp parasını ister. Dedesinin köşkün anahtarını annesine verdiğini öğrenen Sude’nin ilk hamlesi sert olur.

KİRALIK AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Herkes Gallo’nun defilesine hazır. Peki oyunun dışında kalan Cherie’nin planı ne? Defne’nin ise hangi tarafta durması gerektiği ile ilgili kafası çok karışık.Yasemin ve Sinan arasındaki ipler geriliyor.

Yayın Günü: 04 Mart Cuma
Yayın Saati: 20.00

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler