Kehribar 3. Bölüm Fragmanı/1 Nisan 2016/Atv

Kehribar Yeni Bölümüyle 1 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’da Atv’de..

29 Mart 2016 Salı, 20:25
Kehribar 10. Bölüm Fragmanı/20 Mayıs 2016/Atv

Atv’nin yeni dizilerinden Kehribar, yayınlandığı ilk bölümden itibaren oldukça beğeni topladı.  Gürkan Uygun (Orhan Yarımcalı), Ayça Varlıer (Leyla Bozoğlu), Necip Memili (Musa Bozoğlu), Özge Özder (Adile Genştald Yarımcalı), Aslıhan Güner (Bahar Bozoğlu), Fırat Altunmeşe (Kemal Bozoğlu), Yağmur Aydan (Meltem Yarımcalı) gibi oyuncuların yer aldığı dizi her geçen gün hayran kitlesini arttıracağa benziyor. Kehribar yeni bölümüyle 1 Nisan Cuma akşamı saat 20:00’da Atv’de.. Kehribar Yeni Bölüm izle, Kehribar 3. Bölüm izle, Kehribar Yeni Bölüm Fragman, Kehribar Son Bölüm, Kehribar 3. Bölüm Fragman – 1 Nisan
___________________________________________________________________________________________________________________

Ölesiye aşık olan iki genç; Orhan ile Leyla’nın araya giren yirmi yılını ve sonrasında yaşanacakları konu alan dizinin başrollerini Gürkan Uygun, Ayça Varlıer ve Necip Memili paylaşıyor. Sürükleyici bir aşk hikâyesini anlatacak olan Kehribar’ın yapımcılığını Süreç Film Ali Gündoğdu, yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban, senaryosunu ise Sinan Tuzcu ve Ali Aydın’ın üstleniyor.

Sessiz, sakin, kendi deminde yaşayıp giden Orhan Yarımcalı’nın, Almanya’dan yirmi yıl sonra memleketine dönüşünü, çektiği hasretlik, sevdiklerinden uzak kalmasına sebep kin ve bitmeyen öfkenin hikâyesi Kehribar… Nam-ı diğer “Yarımcalı Orhan”ın Türkiye’nin en meşhur kabadayılarından biri olma hikayesi. İlk ve tek aşkı Leyla’dan ayrı yaşadığı yirmi yıl boyunca, kendi içine kapanıp, bir gün içinde ki yalnızlıktan geri dönüşünün hikâyesi Kehribar. Dizide Özge Özder, Aslıhan Güner, Nazmi Kırık, Fırat Altınmeşe, Yağmur Aydan, Aslıhan Güner, Umut Karadağ, Ahmet Uz, Sibel Taşçıoğlu ve daha birçok ünlü oyuncu yer alıyor.

KEHRİBAR YENİ BÖLÜM I. FRAGMANI İZLE

KEHRİBAR YENİ BÖLÜM II. FRAGMANI İZLE

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler