Kara Sevda 46. Bölüm Fragmanları/30 Kasım 2016/Star

Kara Sevda Yeni Bölümüyle 30 Kasım Çarşamba akşamı saat: 20:00’da Star’da..

28 Kasım 2016 Pazartesi, 17:51
Kara Sevda 47. Bölüm Fragmanı/7 Aralık 2016/Star

Çarpıcı bir anlatım dili ve güçlü oyuncularla masalsı bir aşk. Dar gelirli bir ailenin umutlarını bağladığı oğlu Kemal Soydere iler kendini ait hissetmediği ihtişamlı bir hayatın içine doğan Nihan Sezin’in imkansızlıklar ve mucizelerle dolu hikayesi.
Star TV ekranlarının beğenilen dizisi Kara Sevda dizisi tanıtım fragmanında bizleri neler bekliyor? Kara Sevda heyecan dolu 46. yeni bölümüyle 30 Kasım Çarşamba akşamı Star’da..
___________________________________________________________________________________________________________________

Nihan donmak üzereyken Kemal, başına dayanan silahı bertaraf edip, Nihan’a ulaşır. Nihan’ın kendine gelmesine kadar geçen sürede, Kemal için dünya durur; hayat, Nihan’ın açılmasını beklediği göz kapaklarında saklanır. Nihan hayata yeniden döndüğünde, Kemal içine düştüğü acımasız kumpasın gerçeklerini hatırlar. Önce peşindeki polisleri atlatmak, sonra da Emir’in kumpasından kurtulmak zorundadır. Emir, Hakan’ı Kemal’i hemen yakalaması için sıkıştırırken, Nihan ve Kemal, Asu’nun intihar haberiyle sarsılır.
Kemal ve Nihan, Asu’yu hastaneye yetiştirirken, Kemal, polise yakalanmak için davetiye çıkartmış olur. Kemal’in etrafı işlemediği bir suç yüzünden çepeçevre sarılırken, Kemal, kendini yakalamak isteyen herkese büyük bir sürpriz yapar.

KARA SEVDA YENİ BÖLÜM I. FRAGMANI İZLE

Kemal, masumiyetini ispatlamanın yolunu ararken, Emir de Asu’nun intiharıyla ilk kez “kardeşini kaybetme” gerçeğiyle yüzleşir. Kalbindeki bu duyguyla boğuşurken, Emir, vermemesi gereken bir açığı, hiç aklında olmayan birinin ellerine verir.
Nihan’ın Kemal’i kurtarmak için başlattığı hareket, Emir’in varolan şüphelerini körükler. Emir, Nihan’la Kemal’in ilişkisinin tekrar başlayıp başlamadığı sorusunun kesin cevabını almadan durmayacaktır. Emir’in köşeye sıkıştırdığı Nihan, ilk defa Kemal’e karşı Emir’in kurduğu bir tuzağa bilerek aracılık etmek durumunda kalır. Kemal, Nihan ve Emir’in tuzağına düşerse, bu Nihan ve Kemal için sonun başlangıcı olacaktır.

KARA SEVDA YENİ BÖLÜM II. FRAGMANI İZLE

Yayın Günü: 30 Kasım Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler