Kara Sevda 30. Bölüm Fragmanları/11 Mayıs 2016/Star

Kara Sevda Yeni Bölümüyle 11 Mayıs Çarşamba akşamı saat: 20:00’da Star’da..

09 Mayıs 2016 Pazartesi, 18:18
Kara Sevda 33. Bölüm Fragmanı/1 Haziran 2016/Star

Star TV ekranlarının beğenilen dizisi Kara Sevda her geçen gün hayran kitlesini arttırmaya devam ediyor. 11 Mayıs’da Star TV’de yayınlanacak Kara Sevda dizisi tanıtım fragmanında bizleri neler bekliyor? Kara Sevda heyecan dolu 30. yeni bölümüyle 11 Mayıs Çarşamba akşamı Star’da..
___________________________________________________________________________________________________________________

Zeynep, Emir’in yatak odasında yakalanmasının üzerine, önce Nihan’ın sonra Kemal’in sorularıyla köşeye sıkışır. Bu durumdan kurtulması her zamanki kadar kolay olmayacaktır.
Kemal, Zeynep’le ilgili şokunu atlatamamışken Nihan ve Emir’i aynı odada görmenin etkisiyle darmadağın olur. Kemal bundan sonra kalbinin kırıklığını öfkesiyle onaracaktır.

KARA SEVDA YENİ BÖLÜM I. FRAGMANI İZLE

Bu arada Leyla, yaşadıkları karşısında Kemal’e yeni bir pencere açmak ister. Kalbini ve yüzünü başka yana çevirmesi gerektiğini düşünmektedir.
Önder kızı için endişelidir ve Nihan’ı Emir’den uzak, Kemal’e yakın tutmak ister. Planını uygulamak için harekete geçer. Nihan iş dünyasına giriş yapar.
Nihan’ın Zeynep’le ilgili şüpheleri giderek artmaktadır. Zeynep Nihan’ın dikkatini çektikçe, Emir de Nihan’ı kazanmak üzereyken kaybetmekten korkar. Zeynep’e verdiği sözü bozmak üzeredir.

KARA SEVDA YENİ BÖLÜM II. FRAGMANI İZLE

Kemal, Nihan’ın çevresinde olmasından rahatsızdır. Ona olan öfkesini artık dizginleyemez. Nihan’sa Kemal ve Asu’nun kaçınılmaz olarak yakınlaşmalarını izlemek zorunda kalır. Emir Nihan’la mutlu evlilik oyununu sürdürürken, günün sonunda ikisinin evliliğine dair Kemal’in soruları tamamen tükenecektir.
Emir Zeynep’le ilgili kesin kararını verdiğinde Zeynep bir tek Kemal’den yardım ister. Aynı sırada Emir ve Nihan için de günün rengi değişir. Onları bekleyen tehlikeden habersiz, elleri kolları bağlı kalacakları bir tuzağa doğru çekilirler.

Yayın Günü: 11 Mayıs Çarşamba
Yayın Saati: 20.00

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler