Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanında Emir’e Büyük Şok!

Kara Sevda Yeni Bölümüyle 23 Mart Çarşamba akşamı saat: 20:00’da Star’da..

21 Mart 2016 Pazartesi, 21:37
Kara Sevda 23. Bölüm Fragmanında Emir'e Büyük Şok!

Star TV ekranlarının beğenilen dizisi Kara Sevda her geçen gün hayran kitlesini arttırmaya devam ediyor. 23 Mart’ta Star TV’de yayınlanacak Kara Sevda dizisi tanıtım fragmanında bizleri neler bekliyor? Kara Sevda heyecan dolu 23. yeni bölümüyle 23 Mart Çarşamba akşamı Star TV’de..
___________________________________________________________________________________________________________________

Nihan’a gelen sürpriz paket!

Emir, Kemal’den öğrendikleriyle sarsılır, travmatik geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır. Galip’le büyük bir kopuş yaşarlar. Galip, gerçeklerin büyük bir kısmını inkar edemez. Emir’e kendi açıklamalarını sıralar. Emir ise Galip’in kendisinden sakladığı bazı gerçekleri bulmak için harekete geçer. Kardeşin kim olduğuyla ilgili aklına gelen ilk şüpheli Tufan’dır. Emir, üstü kapatılan geçmişe dair kesin kanıtlar peşindedir.

Kemal ise Emir’in önüne koyduğu bombanın yarattığı etkiyi izlemekle yetinmeyecektir. Kemal de bu kardeşin kim olduğuyla ilgili bir araştırmaya girer. Aynı zamanda Kemal, içinde kontrol edemediği şekilde yükselen karanlık duygularla da cebelleşmektedir.

KARA SEVDA YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Nihan, Kemal’den gizli “o gece”nin peşine düşer. Taner’in bahsettiği kaydı bulmakta kararlıdır ama Kemal ve Nihan’ın yolu çok geçmeden yine kesişir. Onları ayıran sır, bugünlerini birleştiren bir düğüm de olur. İsteseler de ayrılamazlar.

Emir, ilk defa bütün dengesini ve kontrolünü kaybetmiş olmanın dağınıklığını yaşarken, Zeynep bu dikkat dağınıklığını lehine kullanmaya kararlıdır. Zeynep’in Asu’dan aldığı destek, daha cesur davranmasına sebep olur. Emir ve zeynep arasında yaşanan yeni bir gelişme evin içindeki dengelerin değişmeye başladığının işaretidir.
Bu sırada Nihan’a gelen bir paket, Kemal ve Nihan’ın bütün gündemini değiştirir. Bu paket Nihan’la Kemal’e özgürlüğün anahtarını vaat etmektedir. Geleceklerini kurmak için birlikte geri dönüşü olmayan bir adım atarlar.

Yayın Günü:23 Mart Çarşamba
Yayın Saati:20.00

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler