Kaderimin Yazıldığı Gün 47. Bölüm Fragmanı Tıkla-İzle

Kaderimin Yazıldığı Gün Yeni Bölümüyle 8 Aralık Salı akşamı saat: 20:00’da Star’da..

05 Aralık 2015 Cumartesi, 22:39
Kaderimin Yazıldığı Gün 47. Bölüm Fragmanı

Kaderimin Yazıldığı Gün Salı gününün dengelerini değiştirmeye devam ediyor. Başrollerini Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük ve Gürbey İleri’nin paylaştığı “Kaderimin Yazıldığı Gün” heyecan dolu 47. yeni bölümüyle 8 Aralık Salı akşamı Star’da..
Kaderimin Yazıldığı Gün – 47. yeni bölüm fragmanı, Kaderimin Yazıldığı Gün 47. bölüm fragman, Kaderimin Yazıldığı Gün Yeni bölüm, Kaderimin Yazıldığı Gün Yeni bölüm Fragman İzle

___________________________________________________________________________________________________________________

KADERİMİN YAZILDIĞI GÜN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Defne tutuklanıyor!

Kahraman, Defne’nin yaptıklarını nihayet yüzüne vurur ve adalete teslim eder. Defne’nin artık kaçacak yeri yoktur. Ancak bu arada Kahraman öğrenecekleri karşısında yıkılacaktır. Nazlı’nın ölümünde de Defne’nin payı olduğunu duyan Elif ise perişandır.

Bu arada Soner’in Toprak ve Elif’e olan ilgisi giderek artmaktadır. Basit bir ortaklıkla Soner’in aralarına katılması giderek tehlikeli bir hal almaktadır. Ne yazık ki Elif’in bu tehlikeden haberi yoktur.

Ameliyat başarılı geçmiş, Ziya düzelmiştir, artık konuşabilmektedir. Onun da tıpkı Kahraman gibi soracağı hesaplar vardır. Artık suçlu cezasını çekecektir.

Ailede sırrı olan herkes için hesap günü gelmiştir.. Kıymet büyük bir felaketle karşı karşıya kalacaktır. Ama pes etmez. Ne var ki hırsla alacağı bir karar hayatlarını alt üst etmeye yetecektir.

Yayın Günü: 8 Aralık Salı
Yayın Saati: 20.00

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler