Harika günaydın mesajları 2017

12 Mayıs 2017 Cuma, 03:34
Harika günaydın mesajları 2017

Güne sevdiklerimizden gelen güzel sözlerle bezenmiş bir mesajla başlamak bizi motive eder ve pozitif düşünmemizi sağlar. Aynı şekilde bizde sevdiklerimize onları düşündüğümüzü belirten bir mesaj gönderirsek onların mutluluğuna ortak oluruz. İçimizden gelen bir günaydın mesajı kazanacağımız birçok gülen yüze sebeptir. Harika günaydın mesajları 2017 linki bize yardımcı olmak için birbirinden güzel ve farklı birçok mesajla dolu.

♦ Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler.

♦ Yeni bir gün bugün gülümse, tüm güzellikler başlayacak bugün ile. Günaydın hayırlı günler.

♦ Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütIeIeri, her günüm seninIe başIar, seninIe yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

♦ Uyanır uyanmaz geIirsin akIıma, bir güneşe bakarım birde duvardaki bana güIen fotoğrafına, benim için en güzeI gün seninIe uyadığım günIerdir sevgiIim, günaydın sana.

♦ Sen benim yıIdızımsın, güneşim oIduğun gibi, sen benim bitmeyen günIerimsin tıpkı bugün oIduğu gibi, günaydın sevgiIim günaydın benim en güzeI günüm.

♦ Ellerimiz uzak olsada birbirinden, gönüllerimiz bir, şuan gözlerine bakamasamda güneşin ışığı avutur beni sensizliğimde, günaydın biriciğim benim..

♦ Günaydın Sevgilim Gün Aydınlık Seninle Günler Seninle Parlak Bugün ki Gibi Gün Seninle Güzel Sevgilim Günaydın…

♦ Günler Seninle Başlar, Gözlerimi Açtığımda Yeni Bir Güne Seninle Uyanmanın Mutluluğunu yaşıyorum Sevgilim Günaydın..

♦ Her Günüme Adını Yazdım Güneşimde Sen Olsun Yıldızımda Sensin Sevgilim Günaydınlar.

♦ Her sabah RAB’bimize DUA etmeyi unutmayalım. Çünkü ALLAH bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar.

♦ Bir gün sen, bir gün ben, bir gün bir başkası sana bu mesajı atacak ama önemli olan gönülden getirmektir. Herkese hayırlı sabahlar

♦ Güneşin parlak ışıklarıyla doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizinle olsun. Günaydın, hayırlı cumalar dilerim.

♦ Cennet nerede bilir misin? Gülen gözlerde, tatlı sözlerde, mutlu yüzlerde, bazen gündüzlerde, bazen gecelerde ama; en güzeli…SEVGİ DOLU YÜREKLERDE…Günaydınlar, Hayırlı Günler

♦ Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim.
Herkese mutlu sabahlar diliyorum… hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle günaydın…

Harika günaydın mesajları 2017

Harika günaydın mesajları 2017

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler