Günaydın Sevgilim Sözleri 2017

11 Mayıs 2017 Perşembe, 17:55
Günaydın Sevgilim Sözleri 2017

Aşkını anlamlı mesajlarla uyandırmak isteyenler için en ideal sözleri kapsayan günaydın sevgilim sözleri 2017 derinlemesine etkileyecek ve karşınızdaki kişiyi adeta mest edecektir. Zamanı çalmadan en etkileyici mesajları sizler için uyarlamış durumdayız. Uzun vadede sevginize değer katan günaydın demenin en farklı yolunu anlatmanın ideal yolu olmaktadır. Mesaj atmak ve sevginize anlam katmak için değerlendirebilirsiniz.

♥ Seni sevmek güneşe dokunmak gibi, sana bakınca eriyor içimdeki buz kütleleri, her günüm seninle başlar, seninle yaşanır ancak bu hayat, günaydın aşkım.

♥ Günaydın uykucu şirinim benim yeni bir güne beraber günaydın diyelim.

♥ Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın tatlım.

♥ Günaydın yüreğime doğan aşk meleğim, günün aydın olsun. İyi ki varsın, seni çok ama çok seviyorum sevdiceğim.

Günaydın, günün aydın olsun can tanem. Öpüyorum kocaman gözlerinden, burnundan.

♥ Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; Süreyya yıldızım, günaydın: ay yüzlüm, günaydın; canımın cananı, günaydın…

♥ Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana.

♥ Hayatıma renk katan , her gece sabahı bana özleten biricik aşkım Günaydın

♥ Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın AşkıMmmm

♥ Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN herşeyim.

♥ İlahi ben ya… Sabah sabah nedir bu bendeki pozitif enerji… Bende anlayamadım. Kahkaha atasım var. Çatıya çıkasım var. Komşumun camına taş atasım var. Önce ağlayıp sonra gülesim var. Ya aslında benim sana günaydın diyesim var. Günaydın…

♥ 24 sɑɑtlik ömrü olɑn; bir kelebek olsɑm sɑbɑh kɑlktığındɑ sɑnɑ günɑydın deyip cɑn vermek isterdim bir tɑnem.

♥ Günɑydın günüme değer kɑtɑn, günümü ɑydınlɑtɑn en büyük güneşim… Oysɑki tek isteğim, sɑnɑ günɑydın dediğimde yɑnımdɑ uyuyor olmɑndı… Seni seviyorum günɑydın.

♥ Güneşin kɑrɑnlığɑ vedɑ ettiği şu sɑɑtlerde beni düşünen biricik ɑşkımɑ günɑydınlɑr… Günɑydın güneş gibisin ɑy gibi geceyi de gündüzü de ɑydınlɑtıyorsun ışık gibi pɑrlıyorsun ışık yüzlüm.

Günaydın Sevgilim Sözleri 2017

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler