Etkileyici aşk mesajları 2017

13 Mayıs 2017 Cumartesi, 07:17
Etkileyici aşk mesajları 2017

Tanıştığımızdan beri, kaç kez gördün gözlerini özlediğimi. Bir de Etkileyici aşk mesajları 2016 yılına eklenince, gelecek toz pembe görünüyor olabilir. Hergün seninle anlıyorum sevgiyi, gülümseyince. Gel, satışa çıkaralım sözlerimizi. Sevgilinize en etkileyici mesajları atarak onun gönlünde büyük aşklara imza atmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

♦ Senin kalbimden benim aşkım çıkınca ortaya herkes gibi olduğu gerçeği çıkabilir. Belki de seni sen yapan benimdir.

♦ Ben kendimden oluşan bir adaydım. Sen ise beni çevreleyen sonsuz okyanus!

♦ Aşk, milyonlarca kelimenin bir araya gelmesi sonucunda, kelimelerin hiçbir cümle içinde yer almayarak hiçbir şey anlatmamaya karar vermesidir.

♦ Sessizlik seni bin yıl boyunca suskun bir şekilde beklemek gibidir. Sensizlik ise dünya denilen cehennemde sessizliği beklemektir!

♦ Aşk ve yangının birbirini sürekli tamamlar. Sonuç olarak ikisi de düştüğü yeri yakar.

♦ Bahar yağmurlarına destek olsun diye ağlar bazıları. Çünkü ilkbaharda yaşanan aşk daha başkadır, kasımda donan gözyaşları ilkbaharda çözülür.

♦ Denizler derinliğiyle, yangınlar alevleriyle korkutur insanı. Oysaki aşka her şey dahildir; boğulmaktan kurtulan kendisini bir anda alevler içinde bulabilir.

♦ Aşk üzerine boyumdan büyük laflar edebilirdim, ancak haddinden bile küçük insanlara rastladım.

♦ Ne Hayatı Önemse Çılgınca, Nede Hafife Al Aptalca. Onursuz Birliktelikler Yerine Onurlu Bir Yalnızlık Yaşa

♦ Yaşadığım En Güzel Anlarım, Beyazlarla Süslediğim Yarınlarımsın Sevgilim. Seni seven çoktur, şükür anlım aktır, birde sen seversen, dünya bana dardır.

♦ Sen Bir hayatın En Güzel Başlangıcı Ve Bir Hayatın Biterken Dahi yaşanacak En Güzel Sonu olursun Sevgilim.

♦ Bana kalkpsiz diyorlar doğru ama;Kalbimin sende olduğunu nereden bilsinler? Hayatı Doyasıya Yaşamak için Ellerini beklerim,

♦ Senin Bir Gülüşünle Acılara gülüp geçerim Sevgilim benim. Bir trafik lambasıydım kalbim her gelene geç derdi oysa sen geçerken birden STOP ediverdi

♦ Acılarımı bile tatlandırıyor aşkın. Yıkıma terkedilmiş kalemin bütün hücrelerine sürülmüş iksir gibisin.

♦ Ya gönlümü al artık seni sevmesin, ya aklımı al artık seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin ya da canımı al bu kadar acı çekmesin.

♦ Aşkın gözyaşları ıslatırken sevgilinin omzunu, neden bu kadar geç kaldığını sorar aşk meleği.

♦ Ölüm dediğin nedir ki? Dönüşü olmayan tatil. Aşk dediğin nedir ki? Gençliği öldüren katil.

♦ Gözlerine üfleyen uyku perisini cebime hapsettim. Çünkü bana verdiğin en iyi hediyelerden biri o. Onunla şarkılar fısıldamak istiyorum kulağına. Benim kurtarıcım bu uyku perisi..

♦ Ve biz seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına..

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler