En Sitemli Mesajlar 2017

14 Mayıs 2017 Pazar, 12:27
En Sitemli Mesajlar 2017

Aynı olayın tekrar yaşanmamasını önlemek için karşımızdaki kişiye kırgınlığımızı sitem mesajlarıyla anlatabiliriz. Sitem mesajları bize karşımızdaki kişinin bizi üzdüğünü ve tekrar yapılmamasını istediğimiz bir davranışı kibar bir dille anlatmamızda yardımcı olacaktır. Bu şekilde hem biz hem de karşımızdaki insan üzülmemiş olur.

♦ Rengârenk hayatımın karanlığa dönüşü oldun, gülen gözlerimin yaşı oldun, senin için atan bu kalbin, seni unutmasına neden oldun.

♦  Mutluluktan hiç ağlamadım ama sinirden güldüğüm çok oldu.

♦  Ayrılığın resmini çizdim sarı odalara, yüreğimi soğuttum zemheri ayazında. Sonra uzun uzun rüzgârın gülüşünü seyrettim çaresizce. Ve gecenin en koyulaştığı yerde ölümü kucakladım masmavi yüreğimle.

♦  Gözlerimin içindeki ülkemsin. Her sokağın ayrı bir devrim.

♦ Yağmur taneleri gibiydik seninle bulutların arasından düşerken kaybetmiştik aslında birbirimizi!
Düşünsene bir gün beni soruyorsun, aldığın cevap başın sağ olsun.

♦ Bir hatırım olsaydı sende, halimi sorar arardın, bir değerim olsaydı gözünde belki bir mesaj atardın, eğer bende değerin olmasaydı bende senin gibi yapardım.

♦ Canım yanıyor tarifsiz bir şekilde, ne kadar sevmiyorum desem de kalbim biliyor hala deliler gibi seviyorum. Bir hata yaptım ama onun verdiği ceza çok ağırdı, onsuzluk bana çok koydu, canımı çok yaktı ama o beni buna mahkum etti içime bir umut fidanı dikti sonra sulamayı unuttu ve çürüdüm artık

♦ İlk aşkımdın Sen benim, neden uçup da gittin öyle ellerimden, kuşları anladım da Senin kanatların yok ki nasıl uçup gittin ellerimden

♦ Özlemek, özlüyorum işte neyini anlıyorsun ki, Seni her düşündüğümde diri diri mezara giriyorum, sanki parmağımdaki yüzüğün acısını çekiyorum, o yüzüğü başkasıyla değil de Seninle taksaydım, unutma Seni çok seviyorum…

♦ Sen gõzümde damlayan gõzyaşı olsan bile neye yarar? Sonuçta akıp gidiyor, akıp gittiğin gibi õmür bitiyor, gelSen ne gelmeSen ne …

♦ Bir davetiye verdiIer bugün eIime, oku da gör dediIer seni seveni. Okudum ağIadım, inanamadım. . . Senindi o davetiye, benim ismim yerine başka isim yazıImış, aItına bekIiyoruz diye imza atıImış, üstüne bekIiyoruz diye kaIp kazıImış, dayanamam geIirsem ben o düğüne. . . GözyaşIarım benden oIsun sana hediye. . .!

♦  Keşke sen ben oIsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor oIduğunu anIaşan, keşke ben şen oIsam ve böyIesine seviImenin tadını çıkarsam.

♦ Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim iIIe de senin kanın oIacak diyorsan mühim değiI ben seni toprakta da severim.

 

En Sitemli Mesajlar 2017

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler