En güzel sevgi sözcükleri 2017

22 Mayıs 2017 Pazartesi, 20:24
En güzel sevgi sözcükleri 2017

Sözlükte de tesadüfen yok ya, sevmek ezberden değil. Sevilen şeyler sadece en güzel sevgi sözcükleri 2017 yılı da düşlerin gerçekliğinde bir ışık yolu. İçinizi eriten sıcacık bir bakış gibi keşfine çıkıyoruz bu kelimenin. Ancak doğruysa konuşulduğundan, inanmakla çok alakalı.

Ne ben Sezarım ne sen Brütüssün. Ne ben sana kızarım ne de zatın zahmet edip bana küssün. Artık seninle biz, düşman bile değiliz.

Sokaktaki herkes biraz sana benziyor. Kiminin gülümsemesi, kiminin saçı, kiminin adımları, kiminin bakışları…Bu şehrin bütün sokakları sen kokuyor ama, bütün şehir bir sen etmiyor.

Karakterin yetiyorsa, kalıbının değil kadınının adamı ol. Çünkü, her bünyenin taşıyabileceği bir vefa değildir, ömür boyu sadık kalabilmek.

Ne zaman bi yerde aşk dense, aklıma ilk sen geleceksin.

Sıkılırsın bazen insanlardan , hayattan , yaşamaktan , nefes almaktan sevmekten bile sıkılır insan geçmişi yüzünden insanların verdiği güvensizlik yüzünden en önemliside sevdiklerinden göremediği sevgi yüzünden.

Kahvaltıdan da önce sigaraya sarılmak şart olmazdı belki de, dev bir özlem dalgası meydan okumasaydı eğer.

Saatler geçsede Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yalnılığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, Odamda Sessizliğin Müziği Kalbimde Sen Gözyaşlarımda resmin, Seviyorum Seni.

Bazen rüyalarımda seni görüyorum, O zaman sana aşık olduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum.

Aşık olupta onun acısını çekene sorun aşk nedir? diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı..

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğim sin seviyorum seni bebeğim..

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. seni seviyorum, işte o en büyük gerçek.

Seni Seviyorum” derken asla yalan söylemedim. Yalan söylerken de asla “Seni Seviyorum ” demedim.

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için?

Karanlık gecelerde tek beyazım Bunaltıcı sıcaklarda sevda ayazım ol Göğe martı kadar yaraşmaz ki başka kuş Gönlüme senden başkası yaraşsın Sen kanat çırp ki gök kubbemde Sevda gülüm hicabımla kızarsın.

Bugün ağlamayı düşünüyorsan sakın yapma çünkü bir yerde senin bir gülüşün için yaşayan biri var.

Gel, bir bestem de sen ol Sevda şiirim, aşk erim Ben seni güftesiz de söylerim Çünkü ben Güftelenmemiş aşkların talibiyim Gel, bir martı da sen ol omzumda.

Gittin ama sanma ki yerin dolacak ve senden basşka biri benim olacak. Ya bana senin gibi bir sevgili, ya sana benim kadar seven bulunacak.

Bir deniz düşün, susuz. Bir insan düşün, mutsuz. Bir gece düşün, uykusuz. Bir bahar düşün çiçeksiz. Bir de beni düşün, sensiz.

Kirpiklerindeki bir damla yaş süzülürse yanaklarından dudaklarına ve sen o serinliği biriyle paylaşmak istersen, yüzünü rüzgara çevir, ben o rüzgarda olacağım.

Bazen en yüksek tepelerden ,uçsuz bucaksız denizlere, bırakmak istiyorum bedenimi sonra düşünüyorum, içimde sen varsın , ya sana birşey olursa.

İnsanın yaşadığı cok zor günler vardır, bazen mevsim kara kış, bazen mevsim bahardır, sevecen yüreklerde yaşatılan anılar, sessizce söylenen şarkılardır.

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler