En Güzel Evlilik YılDönüm Mesajları

05 Mayıs 2017 Cuma, 04:23
En Güzel Evlilik YılDönüm Mesajları

Hepimiz kendimizi farklı şekillerde ifade ederiz. İfade etme şeklimiz farklı olsa da bazı özel günlerde ortak duyguya sahibizdir. Evlilik yıldönümü de bunlardan biridir. Hayatımızın en özel ve önemli günlerinden biri olan evlilik yıldönümümüzde en güzel sözleri söylemek gelir içimizden. Evlendirme memuru sorduğu zaman iyi günde kötü günde diye ozaman nasıl heyecanlı iseniz bugünde heyecanlı olun ve eşinize güzel mesajlar atın. En Güzel Evlilik Yıl Dönümü Mesajları neden atmanız gerektiğini makalemizde kısa açıkladık.

♦ İşte Sizeler için google kaynaklı evlilik yıldönümü Mesajları;

♦ Ben sana her zaman senden daha yakın, kalbinin her atışındayım. Senin varlığınla tanıştım ya işte o gün gözlerinin huzuruna alıştım… Allah’ımdan tek dileğim bizi sadece ölüm ayırsın. Seni seviyorum sevgilim…”

♦ Sen bana yaşanmamış çocukluğumu yaşatan, eksik yanlarımı sevgisiyle tamamlayan, benim canımın parçasısın. Sen benim en güzel rüyam, en güzel anlarım, en yıldızlı akşamlarımsın… Varlığınla gönlüme ışık dolduran, içimi ferahlatansın. Sen her şeysin! Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun prensesim.

♦ Yıllar geçmiş olsa da evlilik yıldönümümüzden sana olan sevgim ilk günkü kadar taze aşkım seni çok seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

♦ Başıma gelebilecek en güzel mutluluktu seninle hayatımı birleştirmek!

♦ Allah’ın bana verdiği en büyük armağansın. Hep yanımda kal. Seni çok seviyor, evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

♦ Yuvamın prensesi, varlığın yaşamıma tarifsiz anlamlar yükledi.. Birlikte nice yıllar geçirmek dileği ile canım.

♦ Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

♦ Eşim olduğundan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum, dünyayı ayaklarımı altına serseler bu kadar kıvanç duygusu içerisinde olamazdım.

♦ Yalnızlık Allah’a mahsustur, her canlı bir eş arar. Taşın kalbi yok ama onu da yosunlar sarar. Seni çok seviyorum evliliğimizde nice yıllar canım aşkım.

♦ Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi. Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım. Yaşamıma kattığın her yeni güzellik için sonsuz teşekkürler.

♦ İyi ki evlenmişiz karıcığım.. Bugün, yarın ve sonsuza dek, kendim kadar seni de seviyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

♦ Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık kendimize.. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin canım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

En Güzel Evlilik YılDönüm Mesajları

Evlilik YılDönüm Mesajları

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler