En Güzel Doğum Günü Mesajları 2017

08 Mayıs 2017 Pazartesi, 15:01
En Güzel Doğum Günü Mesajları 2017

Bazı insanlar duygusaldır fakat iş duygularını dile getirmeye geldiğinde hiç bir şey söyleyemeyiptıkanırlar. Doğum günü özel bir gündür. Arkadaşınızın, eşinizin, dostunuzun veya ailenizin doğum günlerinde her zaman yanlarında olamayabilirsiniz. Yazacağınız bir söz bile onları unutmadığınızı ve hatırladığınızı simgeleyecektir. Böylelikle hem en güzel doğum günü mesajları atmış olacaksınız hem sevdiklerinizin gönlünü feth etmiş olacaksınız.

♦ Yeni bir sayfaya güzel hikayeler yazman dileğiyle. İyiki doğdun…

♦ Sağlık, Mutluluk, Huzur ve Başarılar seninle olsun, Doğum Günün Kutlu olsun.

♦ Bu yaşında mutlulukların en iyisini yaşar, başarının merdivenlerini rahatlıkla çıkarsın ve umarım yüzün hep güler, mutluluğunu hiç yitirmezsin.

♦ Mutlu ve neşeli olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun! Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

♦ Doğum günün kutlu olsun, yarın bugününden daha mutlu olsun.

♦ Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş…

♦ Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin Her şeyim Seni çok seviyorum…

♦ Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara…

♦ Güzellik insanın içinde, önemli olan onu görmekte. Görmek de değil aslında bakmasını bilmekte. İyiki doğdun. Doğum Günün Kutlu Olsun!

♦ Satırları yazarken gözlerimden yaşlar akıyor damla damla. Ben seni unutmadım, sen de beni unutma. Acılar birlikte unutulsun, Doğum günün kutlu olsun..

♦ Dalgalar vuruyor sahile, yıldızlar parlıyor sonsuz mavide, ben de bitmez sevgimle koşuyorum hep gecelerde. Doğum günün kutlu olsun..

♦ Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice Yıllara.

♦ Dillerim bahar ayaklarına serilsin, gözlerinde yıldızlar parlasın, ılık esen bir rüzgar sana sevgimi fısıldasın… Doğum günün kutlu olsun.

♦ Doğum günün kutlu olsun şekerim. Her ne kadar sen benimkini unutmuş olsan da.

♦ Geçmişe bakan geleceği göremez. Geleceği göremeyen ilerleyemez. Hayatta hep emin adımlarla ilerle. İyi ki doğdun.

♦ Gözlerime baksana, sevincimi anlasana, bugün en güzel gün bana… İyi ki doğdun…

♦ Eşsiz bir güzellik varsa; o da kalbindedir. Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

♦ Elimi sallasam ellisi mi diyorsun, sen benim gibisini zor bulursun biliyorsun. İyi ki doğdun.

♦ Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

En Güzel Doğum Günü Mesajları 2017

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler