Duygusal Aşk Mesajları 2017

05 Mayıs 2017 Cuma, 16:38
Duygusal Aşk Mesajları 2017

Duygularınızı en iyi şekilde ifade edebilmenin yolu ona mesaj yazmanızdır. Mesaj ile içinizde biriken sevginizi karşı tarafa çok daha net bir şekilde anlatabilirsiniz. Duygusal Aşk Mesajları 2017 yılında sevgiliniz ile olan ilişkinizi daha da kuvvetlendirerek aranızdaki bağı kuvvetlendirecektir. Bazen insanın içi çoşar işte ozaman dıuygulu aşk mesajları atmak ister sevdiğine ozaman doğru adrestesiniz.

♦ Hayat seninle başladı ve seninle bitecek. Bir seni tanıdım ve başka kimseyi tanımak istemiyorum.

♦ Seni bir güle benzetiyorum. Dikenin batsa bile sonsuza dek seni koklamaya devam edeceğim.

♦ Hayatım siyah beyaz iken hayatıma girdin ve şimdi hayat bir gökkuşağı gibi rengarenk.

♦ Aşkın tanımını yap dediler. Resmini çıkarıp masaya koydum sevgilim.

♦ Olsen bile benden kurtulamazsın. Kefen olur bedenini sararım.Yağmur olur üzerine yağarım.Çiçek olur mezarında açarım. Olsen bile benden kurtulamazsın

♦ Önce düştüğümde kalkmayı öğrendim sonra aleve dokunduğumda acıyı sevmeyi öğrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayıda öğrendim herşeyi öğrendimde yalnız unutmayı öğrenemedim…………..

♦ Bir Gün Cehennemde Karşılaşabiliriz. Sen Kalp Hırsızı Olduğun için , Bense Tanrıyı Bırakıp Sana Taptığım için…..

♦ Üstüne `seviyorum` yazdığım bir kağıttan, sandal yapıyor, dereye bırakıyorum. ister yüzsün, ister batsın, ister bir çalıya takılsın o kağıt sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..

♦ Kalbim seni unutacak kadar adı ise ellerim onu parçalayacak kadal asıldır.

♦ Bir İnsanı Sevmek OnunIa YasIanmayı KabuI Etmek Demektir Benim İçin Ben Seni Seviyorum Ve Bir Ömür Boyu SeninIe OImak İstiyorum.

♦ KuyrukIu YıIdızIar Vardır Dünyaya Yetmi$ YıIda Bir GeIirIer İnsanIar Onu Hayati Boyunca BeIki Bir Kez GörürIer Ben O YıIdızı Gördüm O Da Sensin Birtanem.

♦ Sana Bahçeden GüI DeğiI Güne$ten Atom Koparıp Getirmek İstiyorum fakat KaIbim Gibi EIIerin De Yanar Diye Korkuyorum.

♦ KaranIık Gecede ÖnemIi DeğiIdir YıIdızIarı Görmek GündüzIeri YıIdızIarı Görmek Marifet A$ık OImak ÖnemIi DeğiI Bir Ömür Boyu SevebiImek Marifet.

♦ Seni YıIdızIara Benzetiyorum OnIar Kadar Uzak OnIar Kadar Eri$iImezsin fakat Bir Farkın Var OnIar Bin Tane Sen Bir Tanesin.

Duygusal Aşk Mesajları 2017

Duygusal Aşk Mesajları 2017

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler