Cuma Mesajları ve Kısa, En Güzel Cuma Mesajları

Cuma günü, günlerin en kıymetlisi, Müslümanların bayramıdır. Diğer bayram günlerinden daha kıymetlidir.

27 Haziran 2017 Salı, 20:13
Cuma Mesajları

2017 Temmuz Cuma.. Bir mübarek gün daha bizler bekliyor. En güzel Cuma Mesajları ve sözleri 23 Ekim mübarek yazılar ve sözler kısa mesajları eşimize dostumuza gönderebileceğimiz en güzel resimli cuma mesajları ve sözler foto galeri sizler için oluşturduk… Cuma günü, günlerin en kıymetlisi, Müslümanların bayramıdır. Diğer bayram günlerinden daha kıymetlidir. Cuma Mesajlarını haberimizden seçebilirsiniz. En anlamlı gün olan 23 Temmuz Cuma günü için kısa en güzel Cuma Mesajları gönderebilirsiniz. Müslüman alemi için bu özel günde mesajlar yollamak için haberimizden seçim yapabilirsiniz. Facebook, İnstagram, WhatsApp gibi sosyal medya araçlarını kullanarak paylaşım yapabilirsiniz. İşte kısa, en güzel Cuma Mesajları.Cuması Aşk Olanın Aşkı Baki Olsun..

________________________________________________________________________________

EN GÜZEL CUMA MESAJLARI

ENGUZELYENİSOZLER.COM’DA SİZLERLE

________________________________________________________________________________

 

 

 • Yaradana Hamd olsunYaratıp imtihan edeneİmtihandan geçirip zafere erdireneBilinçleri bileyip sabırlar verene

  Rahman olana

  Rahîm olana

  Muîn olana

  Hamd olsun.

  Hayırlı Cumalar..

 • En güzel dualardandır, başkasının haberi olmadan yapılan duâlar …Adınızın bu cuma çok anılması dileğiyle …-Hayırlı Cumalar ..
 • Rabbim gönlümüzden geçen,Hakkımızda hayırlı olacak,Sessizce içimizden geçirdiğimiz duâlarımızı;Mübârek Cuma hürmetine kabul et..

  -Hayırlı Cuma’lar..

 • Cennet bɑhçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nɑğmeleri diline, Allɑh sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hɑyırlı nurlu cumɑlɑr.
 • YÜCE RAB’BİM..! Omuzumuzdɑ oncɑ GÜNAH yüküyle, sɑnɑ ɑçtık ELLERİMİZİ..! Derinden bir OF değil, yürekten bir AF diliyoruz..!-Hɑyırlı Nurlu Cumɑlɑr…
 • Yüzlere sürülen avuç içlerine gizlenmiş dualarda,Bir isim olabilmektir sevgi…Sevginin adı “Dua” dır…Açılmasını istediğiniz tüm kapıların,Açılması Dua’sı ile..

  Hayırlı Cuma’lar..

 • Kalp en güzel aynadır.Ne yaparsanız,Ne yazarsanız,Ne düşünürseniz,

  Ne paylaşırsanız,

  O yüreğinizin yansımasıdır.

  Yüreğinizdeki güzelliklerin ve umudun, hiç tükenmemesi dileğiyle…

  Hayırlı Cumalar..

 • Ey Allahım! Yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenleri gittikleri yoldan geri çevir. Evlerimize mutluluk ihsan eyle. Taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri sınavdan geçirme. Darda ve muhtaç koyma. Amin. Hayırlı cumalar…
 • Hz. Mevlana der ki: Dostlarini daima vefa ile hatirla.Arayan sen ol, bulan sen; taniyan sen ol, kucaklayan yine sen.Kula vefasi olmayanin, Hakk’a vefasi olmaz.Selam ve dua ile.Hayırlı cumalar..
 • Ey Allahım! Yaptığımız işlerde muvaffakiyetler ihsan et bizlere. Kötü yollara geçenleri gittikleri yoldan geri çevir. Evlerimize mutluluk ihsan eyle. Taşımakta zorlanacağımız yüklerle bizleri sınavdan geçirme. Darda ve muhtaç koyma. Amin. Hayırlı cumalar…
 • Kur’an öyle bir iptir ki,bir ucu Allah’in elindedir. Kim ona tutunursa,Allah’a yükselir. Sabir öyle bir iptir ki,Sen kopacak sanirsin, o sarildikca güclenir. Sen bitecek sanirsin,o gittikce cogalir.”Her seyi senin icin var ettim “diyen Rabbimize, “Her seyi senin icin terk ettim”diyebilmek duasiyla..Cumanız nur dolsun.
 • Yüreğimizde Kabul Olunması Gereken Dua’Ları “Cuma” Hürmetine Sen Kabul Et ALLAH’ım… Hayırlı Cuma’lar…
 • Küçük bir çocuk olsam.Tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha.Hiç bulaşmamış olsam dünyanın kirine pasına.Açsam kollarımı koşsam Kabe’nde.

  Ve açsam tertemiz ellerimi en masum dualara,

  Nazlansam sana.

  Rabbim şimdi bir çocuk kadar masum gelemesem de yanına ne olur rahmetinle ışık tut tüm karanlıklarıma.

  Cumanız mübarek olsun….

 • Duayı kabul eden, Dileklerimizi veren,Vermeyi isteyince el açtıran,Ancak sevdiği kuluna dua ettiren Rabbim!Ellerimizi ve bizi yanlız bırakma…Cuma’mız Hayırlı Ve Mübarek Olsun. .
 • Yakınlık ne zamanla ne mekenla sınırlıdır.Eller Allah’a açıldığında akla ilk gelen sevilenlerdir.Aklımda yürüğimde ve duamdasınız.Cumanız mübarek olsun.
 • Ey hiç açılmaz gibi görünenkapıları ardına kadar açmaya muktedir olan Rabbim! Senden, ardında hayır olan bütün kapıları açmanı diliyoruz.. -Amin. Hayırlı Cumalar
 • Rabbim diyorum.Sen büyüksün O kadar büyüksün ki,yüreğimde ki bu yükü ancak sen küçültürsün..Hayırlı Cumalar…
 • Kartaneleri cok özeldir…Biri digerine asla benzemez…Aynisi yeryüzüne asla inmez…Kartanesi  kadar degerli olan sevdiklerime… …Hayırlı cumalar dilerim…

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler