2017 Sevgi Mesajları Resimli

16 Mayıs 2017 Salı, 04:06
2017 Sevgi Mesajları Resimli

İnsanlar gibi Hayvanlar da sevgi mesajları ile nefes alır, aşkı doğanın renklerinde bulur. Bazen küçük bir mesaj bekler insan sevdiğinden gözü telefonda kalır acaba? diye işte tam ozamanlarda En Güzel Yeni Sözler sitesi sizin imdadınıza yetişir. Sevgi sözlerini ifade eden en güzel sevgi mesajları ile sizlerleyiz. İfadeler çeşitli olabilir, sonuçta tatlıya bağlanır. Tüm dünyayı affettim, sen biraz daha özeldin. Aramayacaksan da sen arama. Yani hiç mi çaresizliğimizi kabul etmedik? Aşkı aramıyorum çünkü o buralarda.

♥ Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız onun için sevdiklerimize .. seni seviyorum .. demekten çekinmeyin!
Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.

♥ Birinin gözlerine bakmak, onun rüyalarına girmeyi göze almak demektir. Sevmeye kabiliyetin yoksa, o gözlere bakmayacaksın.
Öyle bir seveceksin ki, yüreğinden kimse ayıramayacak. Ve öyle birini seveceksin ki, seni gözleriyle bile aldatmayacak. (Can Yücel)

♥ En gozel deniz sahilinde üzülmemis olandir, en gozel usaq daha boyümedi, en gozel günlerim seninledir ve sene soylemek istediyim en gozel soz daha soylenmemis olandir; seni sevirem…Esq gülü tikaniyla dermeye oxsayir. Ellerin qan içinde qalir amma tikana gore gülü atmaq olmaz.

♥ Günese baxabilerem amma üzüne esla, atesi tutabilerem elini esla, canimdan keçerem amma senden esla, düneni unutsam bele seni esla..

♥ Yagisi sevirem deyirsen yagis yaganda çetirini açirsan, günesi sevirem deyirsen günes çixanda perdeni qapatirsan, küleyi sevirem deyirsen esende pencereni ortürsen ve men de bundan gorxuram! Çünkü meni de Sevdiyini soyleyirsen!

♥ Hayatımın anlamı Seninle ilk tanıştığımız günü hatırlıyorum. Aslında hiçbir zaman unutmadım bana anlattıklarını hatırlıyor musun sevgilim bana önerdiğin şarkıyı, ben o şarkıyı her gün dinliyorum. Sende dinlediğin için… CESUR’UMM

♥ En zor zamanımda geldin ya ne kadar mutlu oldum bilemezsin sanki bütün her şey bütün yaşadıklarım bitti acılarımı unuttum sana sarılınca geçti her şey hiç gitme aşkım Seni çok seviyorum hem de tahmin edemeyeceğin kadar çok Sen babamın yerini dolduran tek adamsın Mehmet’im hiç gitme paşamm

♥ Seni her şeyden herkesten çok seviyorum nasıl anlatsam bilemiyorum çünkü anlatılmaz yaşanırsın. sevdiğim Sen beni her şeyden çektin, Sen olmasan Seni tanımasam, kim bilir ne halde olurdum. Burada Seni sevdiğimi nasıl anlatayım, canımdan çok uğrunda ölecek kadar…sevdiğim

♥ KiIometreIerce uzakIıkIara gizIenmiş oIsada dostIuğumuz aynı gökyüzünü payIaştığımız sürece dostuz!

Bana öyIe bir mektup yaz ki sevgiIim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçIarında, sesin yüzümü rüzgarIa buIsun… Bana öyIe bir mektup yaz ki sevgiIim, geIsin beni en koyu zuIamda buIsun ve öyIe bir mektup yaz ki sevgiIim varsın öIümüm oIsun.

♥ AIIahım beni öyIe bir sonbahar ayazı öIdür ki , sevdiğim mezarıma koyacak tek bir güI biIe buIamazsın…

♥ Doğan her günün sabahında, içimde gözIerini görebiImek aşkı oImasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaş

♥ Dün gece sen uyurken kızıIa boyadım denizIeri, uçurumdan attım sessizIiği, haber saIdım rüzgarIara, fısıIdasınIar kuIağına seni ne kadar çok özIediğimi…

♥ Benim İçin Hayatta İki Şey ÖnemIidir, Biri Sen Diğeri ÖzgürIüğüm. ÖzgürIüğüm İçin Canımı, Senin İçin ÖzgürIüğümü Feda Ederim.

 

2017 Sevgi Mesajları Resimli

You must be logged in to post a comment Login

Yorum yazın...

En Güzel Yeni Sözler Aşk 2015 Popüler Sözler: Komik Sözler